Kontakt oss

NMK Larvik

NMK LARVIK

Løkka 4b

3271 Larvik


Mail: styret@nmklarvik.no 



Saker til publisering på nettsiden kan sendes til

 trude@nmklarvik.no



Rallykontakt:      Geir Gjestrum Larsen tlf. 90 06 90 17

Rallycrosskontakt: Trude Marthinsen     tlf. 47 88 81 84

Bilcrosskontakt:   Trude Marthinsen     tlf. 47 88 81 84

MC-kontakt:        Geir A.M.O. Nalum    tlf. 90 82 81 25

Gokart-kontakt:    Ronny Kristiansen    tlf. 48 01 37 96


             

Styrets sammensetning:


Leder:       Trude Marthinsen                   trude@nmklarvik.no

Nestleder:   Geir Gjestrum Larsen               geir@nmklarvik.no

Kasserer:    Monica Høvik Holt                  monica@nmklarvik.no

Medlem:      Niklas Bekkelund                   niklas@nmklarvik.no     

Medlem:      Geir A.M. Olsen Nalum              geir.a.m@nmklarvik.no

Medlem:      Jonas Bromann                      jonas@nmklarvik.no 

Medlem:      Lars Otto Holt                     larsotto@nmklarvik

Vara:        Elin Hagen                         elin@nmklarvik.no


Revisor:     Håvard Sande

Revisor:     Kristian Haugberg



Årskontrolant:       Hans Rikard Eriksen      tlf. 91 63 68 01

Årskontrolant:       Jonas Bromann            tlf. 93 62 20 85


 



 Øvrige verv iht organisasjonsplan:




Leder Nestorgruppa:                             Lars Henry Johnsen

Ordenskapittelet:                               Lars Henry Johnsen

Ordenskapittelet:                               Nils Petter Nielsen

Ordenskapittelet:                               Leif Aberhamsen

Materialforvalter:                              Morten Stø Olsen

Opplæringskontakt:                              Ronny Kristiansen

Opplæringskontakt:                              Ståle Gjestrum Larsen

Web redaktør:                                   Trude Marthinsen

Web redaktør:                                   Niklas Bekkelund

 

 

 

                                 

                                     


Copyright © All Rights Reserved